SİYAH MERMER KUMLAMA

Anasayfa / Ürünlerimiz / SİYAH MERMER KUMLAMA

SİYAH MERMER KUMLAMA

Mermer


Şık görünümü ve dayanıklı yapısıyla mermer, mineral kalsitten oluşmaktadır. Doğal mermer yapımıyla içerisinde bulunan kuvars, pirit, demir ve oksitlerle hem parlak hem de kullanışlı bir yapıya sahiptir. Beyaz, gri ve siyah çeşitleriyle birçok alanda kullanılmakta olan modeller, ısıya ve basınca dayanıklı uzun süreli kaliteli bir kullanım alanı oluşturmaktadır.

Cilalı Siyah Mermer


Cilalı siyah mermer modelleri, üzerinde bulunan parlak yapısı sayesinde şık bir görünüm kazandırmaktadır. İnce işçilikle farklı modellerde sunulan yapısı, iç mimari ve dekorasyon alanında kullanılabilecek özelliğe sahiptir. Şömine, mutfak, banyo ve zeminler de konforlu bir kullanım, kolay temizlik ve doğal görünüm kazandırmaktadır. Kaliteli işçilik, şık tasarım ve modern kullanım alanlarına uygun olan modeller, dayanıklı aynı zamanda sıcaklığı da kontrol altına alabilen modeller arasında yer almaktadır. Sert ve su emme özellikleri bulunmasının yanı sıra aşınmalara karşı da dayanıklı aynı zamanda renk çeşitliliği de sunmaktadır. Kolay temizlik ve şık görünüm için dekorasyonda, endüstriyel alanda ve ticari alanda kullanılabilir.

Kumlama Siyah Mermer


Şık görünüşüyle kumlama modeller, üzerindeki desenler sayesinde çizilme ve kirlenmelerin fark edilmemesini sağlar. Dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için mermer modelleri aynı zamanda kolay çizilmez ve zedelenmez. Parlak görüntüsünden ödün vermeyecek şekilde doğal bir tasarım olan modeller, kumlama ile iç mimari ve dekorasyon alanında etkili bir kullanım sağlayacaktır. Cilalı ve parlak görünümüyle, kuru olmanın yanı sıra temiz bir zemin oluşturur. Pürüzsüz bir yapıya sahip olması kullanım alanını genişletmekte, şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.

Mermer Kullanım Alanları


Doğal yapısı sayesinde dayanıklı olan modeller, uzun süreli kullanımlar için idealdir. Dış mekan ve iç mekan kullanımında parlak görünümünden ödün vermeyen kumlama ve cilalı modellerle dekorasyon, inşaat, merdiven, banyo, AVM, iç mimari, mobilya ve mutfak tezgahlarında da kullanım sağlanabilir. İç mekanın güzel görünmesinin yanı sıra hem kolay temizlenmekte, hem de uzun yıllar parlaklığından ödün vermemektedir. Zeminler, tezgahlar, banyo ve mutfak duvarlarında da kullanılabilen modeller, parlak, pürüzsüz ve renk olarak da çeşitliliğe sahiptir.

30 Yıldır Sektörde Bulunan Hacı DURAN Kuruluşudur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Mimarsinan OSB Mahallesi 19. Cad. No:54
Melikgazi / KAYSERİ
+90 352 503 16 16
+90 352 503 16 17
+90 535 363 09 91
info@nev-ka.com.tr